БИЗНЕС И КАРЬЕРА
Деловой этикет
Секреты успеха
Деньги Учеба
Политика

МОЯ ТЕХНИКА
Цифр. устройства
Мобильный
Авто
Компьютер

СТИЛЬ И МОДА
Новинки моды Гардероб Обувь Парфюмерия

Аксессуары Прически

УХОД ЗА СОБОЙ
Волосы Лицо Руки Тело Ноги Ниже пояса

СПОРТ И ФИТНЕС Спорт. питание

Профес. спорт Тренировки

ЗДОРОВЬЕ МУЖЧИНЫ

Питание Лечение

Профилактика

ОН И ОНА
Психология Любовь

Отношения Секс  Эротика

СЕМЕЙНЫЙ МУЖЧИНА
Любимая жена

Семья  Дети

ГУРМАН
Напитки Сигары Кухня Рецепты

ОТДЫХ
Путешествия Экстрим Хобби Коллекции

ТВОЙ ДОМ
Твоя крепость

Дача и участок Строим сами

Ремонт

РАЗВЛЕЧЕНИЯ
Анекдоты и юмор
Видео и графика Игры Кино

Музыка

Бизнес, деловой мир:
Финансовый форум
Бизнес и финансы
Бизнес в Интернете
Рекламный форум
Трудоустройство
Форум по рассылках
Форум новостей

Развлечения, отдых:
Игровой форум
Видео и кино
Радио-форум
Форум юмора
Спортивный форум
Отдых в Карпатах
Форум по отелях
Туристический форум

Взаимоотношения:
Как и где знакомится
Астрологический форум
О любви и сексе

Хобби, увлечения:
Музыкальный форум
Мобильный форум
Мужские разговоры
Форум по искусству
Форум радиолюбителя
Охотничий форум
Форум коллекционера
Форум рыбака
Форум фотографа
Домашние питомцы
Форум моделиста
Форум аквариумиста
Форум по гороскопах

Техника, технологии, наука
Компьютеры, периферия
Программирование
Компы: ПО и ОС
История Украины
Форум фотографа
Автофорум


Украинская Баннерная Сеть
 
Як повернути кредит? 11 дієвих порад, як розрахуватись з боргами.

Якщо Ви вже залізти в борги по самі вуха, набрали усіляких позик та кредитів, але не знаєте як з ними розрахуватись – ця стаття для Вас! Адже не просто розрахуватися з кредиторами, особливо коли сума заборгованості стає загрозливою, перевищує всі можливі способи її повернення. Подаємо основні положення про що потрібно пам'ятати, щоб вибратися з боргової ями, розрахуватись з кредиторами і спати спокійно. Як основний приклад подається кредити у банку.

Як повернути кредит? 11 дієвих порад, як розрахуватись з боргами.


Найважливіше, вступивши в боротьбу з боргами, найголовніше - не панікувати і не впадати у відчай, адже він забирає масу Вашого часу та нервів. Досвід успішних людей показує, що з найглибшої кредитної/боргової ями можна Вибратися, проявивши наполегливість і дотримуючись кілька простих правил. Тільки спокійно підійшовши до проблеми і обдумавши всі можливі варіанти можливо вирішити будь-яку проблему.


Порада перша. Поставте до відома кредиторів.

Якщо одного разу Ви зрозуміли, що Ваших прибутків вже не Вистачає на сплату всіх кредитів, то не потрібно приховувати ваше становище від кредиторів. А тим більше - не намагайтеся зовсім сховатися від них. Подібна стратегія часто приводить до ще більших проблем. Уникнути розплати, напевно, не вдасться, але, зберігши добрі стосунки з кредитором, Ви маєте всі шанси, наприклад, на реструктуризацію боргу - тоді Ви зможете виплачувати заборгованість довше, і, відповідно, меншими сумами. Крім того, так Ви зменшите ризик того, що ваша справа буде передана до суду - адже банк, за великим рахунком, зацікавлений у поверненні своїх грошей, а не в затяжних судових розглядах. І якщо Ви продемонструєте свою готовність платити, але попросите змінити графік платежів - то цілком ймовірно Вам підуть на зустріч. В ідеалі такий варіант може навіть зберегти Вам хорошу кредитну історію. Якщо звичайно Ви ще захочете в майбутньому користуватися кредитами :). Хоча, іноді виникає нагальна потреба в отриманні значної суми, якої немає в наявності… І кредити це не глобальна проблема, якщо правильно керувати своїми коштами.

Порада друга. Регулярно оплачуйте частинами, суму яку можете оплатити.

Якщо сума вашого боргу здається вам непосильною - не впадайте у відчай і не переставайте вносити платежі. Виділяйте на погашення боргу хоча б 10-15% вашого доходу щомісячно - по-перше, так Ви будете потроху наближатися до мети. А по-друге, так Ви привчите себе до фінансової дисципліни. Дуже важливий момент - зрозуміти, що Ви не зможете віддати всі борги відразу, але поступово їх погашаючи, Ви рано чи пізно розплатитеся повністю. А в майбутньому звичка відкладати 10-15% з кожної зарплати допоможе вам зробити заощадження і потреби користуватись позиками відпаде сама собою.

Порада третя. Платіть більше мінімального платежу.

Постарайтеся щоразу вносити в банк більше, ніж мінімальний регулярний платіж за вашим кредитом або кредитною карткою. Вам може здатися, що мінімальний платіж економить ваші гроші, але насправді все навпаки. Вносячи більше, Ви зможете значно швидше погасити борг, а значить і переплата по ньому буде менше. Крім того, наближення бажаної мети буде мотивувати вас на подальші дії. Мотивуйте себе!

Порада четверта. Повертайте спочатку кредити з найбільшими відсотками або найбільші суми.

Якщо у вас є кілька різних кредитів, які Ви не можете погашати одночасно, то почніть погашати їх по черзі. Логічним буде віддати перевагу спочатку тим боргами, відсотки по яких найвищі. Чим швидше Ви їх погасите, тим менше будуть ваші Витрати з обслуговування боргу, тим швидше Ви зможете розрахуватись з іншими, дрібними або економнішими кредитами. Звичайно, при цьому не варто допускати прострочок по інших кредитах - штрафи і пеня за прострочення не найкращі помічники в погашенні кредитів. Але, припустимо, за кредитними картками Ви якийсь час можете обмежуватися тільки мінімальним платежем.

Порада п'ята. Погасіть дрібні борги.

Якщо Ви вже розплатилися за самим дорогим боргами, або відсотки по Вашим кредитам приблизно однакові, то займіться дрібними кредитами. Віддайте всі невеликі борги, які можете швидко виплатити, тоді Ви відразу помітите, як кількість ваших кредитів зменшується. А це в свою чергу буде служити хорошою мотивацією для того, щоб рухатися до мети далі: адже якщо Ви віддали ці борги, то обов'язково розрахуєтеся і по іншим! Якщо Ви вирішите глобальнішу проблему – то з дрібними проблемами розквитаєтесь значно швидше.

Як повернути кредит? 11 дієвих порад, як розрахуватись з боргами.


Порада шоста. Банк рефінансує тільки дорогі кредити.

У деяких випадках Ви можете взяти у банку новий кредит, на покриття старих боргів. Рефінансування може дозволити не тільки знизити процентну ставку по вашому кредиту, але й збільшити його термін. Однак слід пам'ятати, що рефінансування вигідно не завжди. Сама ця процедура не безкоштовна, вам доведеться сплатити комісії та інші платежі при оформленні такого кредиту. Так що якщо різниця в ставці не істотна - витрати можуть виявитися навіть більшими, ніж при виплаті старого кредиту. Тому рефінансувати варто тільки ті кредити, ставки за якими набагато Вище пропонованих на ринку зараз.

Порада сьома. Управляйте своїми фінансами.

Візьміть листок та олівця і детально напишіть всі Ваші доходи та витрати. Приведіть у порядок свої фінанси. Може виявитися, що Ви витрачаєте більшу частину доходу на те, від чого могли б відмовитися, а кошти направити на погашення боргу. Записуйте свої витрати - це допоможе їх систематизувати і виявити резерви для економії. Фінансові консультанти стверджують, що шлях до фінансової свободи починається з упорядкування особистих фінансів. Складайте фінансовий план - так ваші витрати стануть запланованими і узгоджуються з наявними у вас доходами. А, крім того, уникайте непередбачених витрат, адже ваша першочергове завдання - розрахуватися з боргами! Відмовтесь від витрат на розваги та інші розтринькування коштів.

Порада восьма. Збільшіть свої доходи.

Мало грошей – заробляйте більше! Якщо вашого поточного доходу не вистачає на погашення всіх боргів - подбайте про його збільшення. Однак робити це варто тільки після того, як Ви прислухалися до попередніх порад - адже нераціональні витрати можуть поглинати велику частину ваших доходів, і тоді збільшувати їх безглуздо - грошей все одно не Вистачить.

Якщо ж Ви вже навели порядок у своїх фінансах, то подумайте про додатковий заробіток. Тут можливі різні варіанти: можна просто знайти ще одну роботу. Якщо Вам оплачують не по часу, а по результату – працюйте більше. Але якщо такої можливості немає, тому що весь свій час Ви проводите на основній роботі, то можливо Ви зможете взяти на себе додаткові обов'язки, що призведе до зростання заробітної плати. Крім того, можливо додатковий дохід Вам принесуть Ваші хобі: наприклад, якщо Ви любите шити, в'язати або готувати. Подумайте, як можна заробити на тому, що приносить вам задоволення. Ідеальний варіант – коли Ваше хобі стає Вашим бізнесом. І приємно та цікаво – і прибутково!

Порада дев'ята. Продайте що-небудь непотрібне.

Закрийте очі на кілька секунд і потім уважно огляньте вдома все навколо – Ви побачите масу предметів які Ви не використовуєте і вони ніколи Вам не згодяться. Їх можна швидко продати через Інтернет на аукціонах чи дошках оголошень. Таким чином Ви не тільки отримаєте якусь суму грошей, але можливо відкриєте для себе ще один спосіб заробляти гроші. Ви не тільки збільшите суму коштів, але і звільните квартиру, дачу чи гараж від непотрібного мотлоху.

Деякі фахівці радять продати, наприклад, Ваш ... телевізор. Адже він забирає у вас вільний час, який Ви могли б провести з більшою користю. Крім того, на час кризи напевно можна відмовитися від другого автомобіля, а можливо і від першого: так Ви заощадите на його обслуговуванні, а на отримані гроші зможете погасити кредит. Все геніальне просте, але треба його розгледіти…

Як повернути кредит? 11 дієвих порад, як розрахуватись з боргами.


Порада десята. Не беріть нових кредитів.

Якщо Ви твердо вирішили розплатитися за всіма своїми боргами, то найголовніше правило, якого треба дотримуватися, - ні в якому разі не беріть нових снайперакредитів у банку! Не Вистачає на регулярні виплати - попросіть банк реструктуризувати борг. Не вистачає на життя - позбудьтеся від зайвих витрат або знайдіть додатковий заробіток. Але відмовтеся від споживчих кредитів і кредитних карт. Часто пеня перевищує Ваші можливі прибутки

Порада одинадцята. Позичте гроші на погашення кредиту у багатих родичів (без процентів), з умовою, що будете повертати їм дрібними сумами.

Звісно це можливо, якщо сума вашого кредиту є незначною для них і Ви в хороших родинних стосунках. І робити це треба тільки тоді, коли Ви реально намірені розраховуватись з боргами далі.

Переваги – Ви не будете сплачувати відсотки, отже кредитний тягар буде меншим.
Недоліки, - Ви можете отримати найбільшого ворога у вигляді родинного кредитора. Це звісно буде в тому випадку, якщо Ви не захочете чи не зможете вчасно погашати заборгованість.

Вирішувати як чинити, звісно, тільки Вам – але сподіваємось, що ці поради стануть Вам у пригоді.

Михайло Коцаба


Разместил: admin 22 июня 2011 | Просмотров: 4690 | Коментарии: 0 | Напечатать
 (голосов: 2)

 
  Популярное
Опрос
Любите ли Вы общаться в форумах?
Да, люблю
Нет, не люблю
Сижу иногда
А что это такое?
Никогда не был
Рекомендуем посетить:
  Вход на сайт

 

Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100
  Copyright © 2007 - 2010 by uaman.com