БИЗНЕС И КАРЬЕРА
Деловой этикет
Секреты успеха
Деньги Учеба
Политика

МОЯ ТЕХНИКА
Цифр. устройства
Мобильный
Авто
Компьютер

СТИЛЬ И МОДА
Новинки моды Гардероб Обувь Парфюмерия

Аксессуары Прически

УХОД ЗА СОБОЙ
Волосы Лицо Руки Тело Ноги Ниже пояса

СПОРТ И ФИТНЕС Спорт. питание

Профес. спорт Тренировки

ЗДОРОВЬЕ МУЖЧИНЫ

Питание Лечение

Профилактика

ОН И ОНА
Психология Любовь

Отношения Секс  Эротика

СЕМЕЙНЫЙ МУЖЧИНА
Любимая жена

Семья  Дети

ГУРМАН
Напитки Сигары Кухня Рецепты

ОТДЫХ
Путешествия Экстрим Хобби Коллекции

ТВОЙ ДОМ
Твоя крепость

Дача и участок Строим сами

Ремонт

РАЗВЛЕЧЕНИЯ
Анекдоты и юмор
Видео и графика Игры Кино

Музыка

Бизнес, деловой мир:
Финансовый форум
Бизнес и финансы
Бизнес в Интернете
Рекламный форум
Трудоустройство
Форум по рассылках
Форум новостей

Развлечения, отдых:
Игровой форум
Видео и кино
Радио-форум
Форум юмора
Спортивный форум
Отдых в Карпатах
Форум по отелях
Туристический форум

Взаимоотношения:
Как и где знакомится
Астрологический форум
О любви и сексе

Хобби, увлечения:
Музыкальный форум
Мобильный форум
Мужские разговоры
Форум по искусству
Форум радиолюбителя
Охотничий форум
Форум коллекционера
Форум рыбака
Форум фотографа
Домашние питомцы
Форум моделиста
Форум аквариумиста
Форум по гороскопах

Техника, технологии, наука
Компьютеры, периферия
Программирование
Компы: ПО и ОС
История Украины
Форум фотографа
Автофорум


Украинская Баннерная Сеть
 
Банкноти Іраку серії 2001 - справжні "підробки"!


Уряди всіх країн борються з фальшивомонетниками. Захист банкнот стає все витонченішими, а результат один - як їх підробляли, так і підроблюють. І тільки Іраку вдалося знайти радикальне рішення проблеми. Недарма кажуть, що все геніальне просто, - іракська влада відмовилися від водяних знаків і захисних ниток на грошах, замінивши їх імітацією. Жодному Фальшивомонетнику таке просто в голову не прийде. Таким чином, в Іраку тепер буде дуже просто визначити фальшивку - якщо на ній справжній водяний знак і захисна нитка, власника можна сміливо тягнути в поліцію. Російський журнал "Деньги" і представник офіційного видавця Інтерполу в Росії "Кісінг інформаційні системи" повідомлять про хід сміливого експерименту. А в цьому номері публікується інформація, що надійшла в генеральний секретаріат Інтерполу в червні 2002 року.

Банкноти Іраку серії 2001 - справжні "підробки"!


Ірак
Грошова одиниця Іраку - динар, рівний 100 филам. В обігу перебуває більше тридцяти банкнот різних номіналів від 1 / 4 динара до 250 динарів. Нові банкноти не відрізняються від купюр попереднього випуску в основних елементах оформлення, відмінності - у засобах захисту. Якість банкнот досить низька. Особливості друку варіюються залежно від конкретної партії банкнот: колір нестабільний, імітація водяних знаків і захисних ниток видно іноді гірша, інколи краща.

Розмір - банкнота номіналом 1 / 4 динара - 117 х 65 мм. У центрі лицьової сторони зображено пальмовий гай. У центрі зворотнього боку - палац. Водяний знак на купюрі відсутній - його замінило надруковане зображення голови коня. Захисної нитки на грошах теж немає - її імітація надрукована праворуч від центру. Домінуючі кольори банкноти - світло-зелений, оливковий, коричневий.

Праворуч, на лицьовій стороні банкнота номіналом 1 / 2 динара (130 х 65 мм) зображена астролябія. У центрі зворотного боку - мінарет П'ятничної мечеті в Самаррі. Водяного знаку немає, замість нього - надруковане зображення голови коня. Те ж із захисною ниткою, є лише її імітація - надрукована праворуч. Домінуючий колір банкноти - коричневий.

У центрі лицьової сторони банкноти номіналом 1 динар (142 х 65 мм) зображена старовинна арабська монета. На зворотному боці - школа Музантеріах в Багдаді. Роль водяного знаку на банкноті виконує надруковане зображення голови хижака. Захисна нитка теж відсутня. Домінуючі кольори банкноти - чорно-синій, блакитний і оливковий.

Праворуч на лицьовій стороні банкнота номіналом 5 динарів (162 х 80 мм) поміщений портрет Саддама Хусейна, на задньому плані по центру - палац. У центрі зворотного боку зображено монумент, ліворуч - скульптура. Замість водяного знака - надруковане зображення голови хижака. Імітація захисної нитки надрукована ліворуч. Домінуючі кольори банкноти - бузковий та червоно-коричневий.Праворуч на лицьовій стороні банкноти номіналом 10 динарів (167 х 78 мм) поміщений портрет Саддама Хусейна, на задньому плані в центрі - ворота Іштар у Вавилоні. У центрі зворотного боку зображений крилатий бик з людською головою (асирійська скульптура з палацу Ашшурнасирпала II в Нимруде), ліворуч - пальми. Водяний знак відсутній, замість нього - надруковане зображення голови хижака. Імітація захисної нитки надрукована ліворуч. Домінуючі кольори банкноти - блакитний, бірюзовий, фіолетовий та темно-ліловий.

У центрі лицьової сторони банкноти номіналом 25 динарів (175 х 79 мм) зображені три коні, які скачуть галопом. На зворотному боці - внутрішній дворик палацу Аббасидів в Багдаді. Водяний знак замінило надруковане зображення голови коня. Захисної нитки теж немає. Домінуючі кольори банкноти - чорний, світло-і темно-зелений.

Источник


Разместил: admin 15 июня 2011 | Просмотров: 3659 | Коментарии: 0 | Напечатать
 (голосов: 3)

 
  Популярное
Опрос
Любите ли Вы общаться в форумах?
Да, люблю
Нет, не люблю
Сижу иногда
А что это такое?
Никогда не был
Рекомендуем посетить:
  Вход на сайт

 

Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100
  Copyright © 2007 - 2010 by uaman.com